Decoupage a ostatní

bižu materiál

 

bižu materiál

 

materiál na bižu

 

 

e-shop,nápady,techniky

 

 

E- obchod

 

 

Internetový krámek pro kreativnítvoření

 

Výtvarné potřeby Kajka

 

DecuArt - australské papíry pro výtvarnou činnost

 

Vytvoř si svůj vlastní sen. Návody a popisy technik

 

 

Dílna a obchod výtvarné činnosti

 

 

Nechcete se v dnešním světě zbláznit? Začněte tvořit

 

vše pro tvoření

 

Nápady k tvoření

 

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ

RSS

Bolero...

Blíženci jsou duševní hledači. Přes množství lidí kolem sebe sdílejí své nejhlubší city jen s jediným trvalým společníkem - jejich dvojčetem, svým druhým já.

…  pravila paní Goodmanová

zase jedna noc kdy se střídají otázky, tušené odpovědi a vyskakují otazníky „proč?“

Film, na který jsem se večer dívala mne zasáhl a vyprovokoval ona „proč“. Jsou situace a následné reakce lidí, které jsou šokující. A jsou to příběhy ne vymyšlené, ale ty skutečné. A jsou stavy konání a věcí, které jsou naprosto opačné od vašeho morálního cítění a víte, že nic nemůžete změnit.

Parta synů prominentů zabije člověka a jejich rodiče jsou přesvědčeni, že jsou natolik výjimeční  a nepostradatelní pro společnost, že se vlastně nic nestalo.

Bývalá pracovnice ombudsmana přesvědčuje veřejnost, že děti měly zůstat v rodině kde docházelo k ne nelidskému, ale lidskému týrání dítěte, zvířata se o své potomky starají. Ano, zákony prý nebyly porušeny.

Kdysi vážený právník se specializuje na obhajoby zlodějů, podvodníků, násilníků. Je jeho touha po penězích tak silná nebo je to provokace aby mohl dokázat, že on je nejlepší a zákony tohoto státu tak bezzubé a zmatené, že tady je možno si dovolit vše?

Opilý prominent za volantem může klidně zabít nevinné lidi, zaplatit odškodné a nevezmou mu ani řidičák, o potrestání nemluvě.

Společnost může pro zisky nekonečně plenit přírodu a ještě budete přesvědčováni, že to tak má být, protože tato planeta není zelená ale modrá.

Dost černé kroniky…však jsou i polapení zločinci, kriminály jsou jich plné.

Když přijde impuls přemýšlet o konání lidí jako společenství i jednotlivců, není to povzbudivé.

Pak je dobře trochu si ulevit psaním, myšlenky vypudit tím, že dostanou  tvar a pochopíte, že nechápete vůbec nic. Pomáhá to líp než prášky na spaní.

 

Omlouvám se, že pro tentokrát jsem coby blíženec, jen lehce neodsunula všechny negativní informace, které mi během dne  zabušily na nitro,ale podlehla jsem svému druhému hloubavému  „já“, které stále hledá odpovědi na dotěrné otázky a ona "proč" mi nedala spát.

Je to na tomto bločku první a slibuji poslední poodhalení mých pocitů.

Asi začnu studovat právo….ne, jdu zkontrolovat obsah špajzky:)), pohladit kožíšky chlupatinkám a pak zkusím usnout už bez přemýšlení. 

Ono na těch horoskopech asi něco bude i když jim rozhodně nevěřím.

 

 

Posledni komentare
14.06.2008 14:37:26: zdravím supppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrr
06.06.2008 19:07:43: Máš to tady opravdu moc hezké,je vidět,že to děláš z radosti,moc příjemné,jen tak dál...Lonn...
17.02.2008 14:08:47: smileyTak to je krásně a vtipně napsáno, od srdce jsem se zasmála...to se Ti povedlo...Já jsem sice ml...
10.06.2007 22:18:09: Blíženec zdraví blížence! Nazdar! Ty lepicí a jiné bločky kolem dokola mě dostaly! Nedíváš se mi na ...