Decoupage a ostatní

bižu materiál

 

bižu materiál

 

materiál na bižu

 

 

e-shop,nápady,techniky

 

 

E- obchod

 

 

Internetový krámek pro kreativnítvoření

 

Výtvarné potřeby Kajka

 

DecuArt - australské papíry pro výtvarnou činnost

 

Vytvoř si svůj vlastní sen. Návody a popisy technik

 

 

Dílna a obchod výtvarné činnosti

 

 

Nechcete se v dnešním světě zbláznit? Začněte tvořit

 

vše pro tvoření

 

Nápady k tvoření

 

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ

RSS

*KDO JSEM*

Jsem jaká jsem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Ocitla jsem se v nové společnosti a bylo by slušné se trochu představit těm, kteří chtějí vědět s kým se přátelí.

 

Pokřtěná jsem Ludmila Štěpána

 

Narodila jsem se 16.června L.P. 1944

 

měla bych tedy podle zavedeného rčení už hodně pamatovat. Rčení je nepřesné, vím kde je špajzík a WC. Ovšem při otevření špajzu čučím a myslím, myslím…co jsem to tu chtěla. Naštěstí při návštěvě WC ještě tento problém nenastal.

 

 

 

 

 

Pořídila jsem si  PC, protože ten mi, snad, na rozdíl od kola nikdo neukradne a jeho dosah je daleko větší než kam jsem došlapala a poznávám spoustu zajímavých lidiček a nových činností.  Jak mi určitě vrstevnice potvrdí je to báječné a také náročné.

 Psací stůl je zavalen velkými bloky, bloky menšími, bločky trhacími a lepícími a systematicky si do nich všechno píši. Když něco hledám a dokonce i najdu blok do kterého jsem si asi poznámku napsala, zase zapomenu, co to vlastně hledám, protože jsem si nenapsala papírek. Dámy, je to trochu nadsázka, ale už se takhle za pár let vidím, snad to nyní ještě není tak zlé.

 

Protože jsem blíženec, vyhledala jsem si všechny možné horoskopy – evropský, keltský, indiánský, aztécký,indický, egyptský, čínský, kde jsem si četla kdo jsem.

 No bylo toho trochu moc, tak vám prozradím, že jsem paličatá, chytrá, inteligentní, cílevědomá, zodpovědná, samostatná, toužící po vědění, manuelně zručná, spolehlivá, ochotná pomoci, nepomlouvám, problémy si řeším sama, pokud nastane problém s další osobou snažím se objasnit oč jde, zjednat nápravu a bez pocitu ukřivdění dál pokračovat v navázaném vztahu.

Nesnáším pomluvy, podrazy a zradu, lenost, sebelítost, prospěchářství.Aaaaale jsem občas i děsně protivná, panovačná a chci aby bylo podle mého rozhodnutí, nemám  ráda aby se mi poroučelo. Proto miluji zvířata, do ničeho mi nekecají.

 

 

 

 

  Můj dosavadní život nebyl procházka růžovým sadem, je to uzavřená kapitola, současnost je příjemnější.

 

A to je vše,prostě obyčejná ženská.

 

 

Poslední komentáře
17.05.2007 18:30: Směju se,až jsem se zakuckala.Nejsi v tom sama-ale pokud použiju svoje myšlení čarody-potřebovala sis trochu uklidit i v sobě.Ale-jsem stejně postižená-a je to fajn.
09.05.2007 18:23: ahojky, zjištuji že máme my babče fakt moc společného, Právě jsem totiž hledala jeden lísteček, za tu dobu jsem si stihla uklidit tři šuplíky, jednu skřínku, a dvě krabice, ovšem lísteček jsem nenašla, a navíc ani nevím proč jsem ho hledala, ale zase jsem stihla udělat jedny korálky.. jen nevím kdo si je objednal. Takže mládí a skleroze zdar
01.05.2007 22:16: Ahoj, tak jsem ti to tu prohlídla. Perfektní a hlavně máš mou krevní skupinu a smysl pro nadsázku.

17.02.2007 14:42

komentáře (8)

21.05.2007 02:00

komentáře (0)

Žádné komentáře