Decoupage a ostatní

bižu materiál

 

bižu materiál

 

materiál na bižu

 

 

e-shop,nápady,techniky

 

 

E- obchod

 

 

Internetový krámek pro kreativnítvoření

 

Výtvarné potřeby Kajka

 

DecuArt - australské papíry pro výtvarnou činnost

 

Vytvoř si svůj vlastní sen. Návody a popisy technik

 

 

Dílna a obchod výtvarné činnosti

 

 

Nechcete se v dnešním světě zbláznit? Začněte tvořit

 

vše pro tvoření

 

Nápady k tvoření

 

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ

RSS

Akce Pro veverku

Veverky děkují

 http://www.fler.cz/blog/dekovaci-aneb-klub-zvire-v-nouzi-opravdu-pomaha#comment-104974

Otevřením odkazu si můžete přečíst celý blog, dozvědět se moc zajímavých příběhů ze života veverek a pokochat se krásnými fotkami!

Už delší dobu se chystám k napsání tohoto blogu, ale času není mnoho...Ráda bych tímto poděkovala klubu Zvíře v nouzi za pomoc naší záchranné stanici. Od ledna v tomto klubu probíhá akce na podporu naší "veverčí stanice" a já jsem za to velmi vděčná.

Záchrannou stanici pro opuštěná veverčata jsem založila před dvěma lety. Cílem mé stanice je odchovat, dokrmit, vyléčit a vypustit zpět do volné přírody mláďata veverek

,která se z různých důvodů do stanice dostávají. Nejčastěji se jedná o mláďata, která vypadla z hnízda , přišla o matku, nebo byl strom s hnízdem poražen. Jsem toho názoru, že když něco ničíme, je naší povinností to alespoň částečně napravit. Do přirozeného života veverek v přírodě člověk škodlivě zasahuje nemalou měrou. Například kácením dutých stromů-přirozených hnízdišť, výstavbou chatových oblasí v lesích a chovem predátorů-kočka domácí v těchto osadách, znečišťováním životního prostředí atd.

 

Žádné komentáře