Decoupage a ostatní

bižu materiál

 

bižu materiál

 

materiál na bižu

 

 

e-shop,nápady,techniky

 

 

E- obchod

 

 

Internetový krámek pro kreativnítvoření

 

Výtvarné potřeby Kajka

 

DecuArt - australské papíry pro výtvarnou činnost

 

Vytvoř si svůj vlastní sen. Návody a popisy technik

 

 

Dílna a obchod výtvarné činnosti

 

 

Nechcete se v dnešním světě zbláznit? Začněte tvořit

 

vše pro tvoření

 

Nápady k tvoření

 

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ

RSS

Čertíček

Kocour neníSilvestra se rozhodl strávit se mnou můj švagr. Když jsme přišli z nádraží obě chlupaté koule zmizely za gaučem. Asi po hodině vylezla Štěpánka a šla opatrně zjistit co se děje, zkontrolovala boty a tašku, opět zpátky za gauč, ale navečer se uklidnila natolik, že si šla lehnout dokonce na své křeslo a i snesla aby ji vetřelec pohladil. Čert tu nebyl. Nešel ani ke své misce, nepřilákala ho ani vůně podávaného jídla ani moje volání ho nepřimělo k opuštění úkrytu.
Na chviličku vylezl až v noci když již všechno spalo, najedl se, šel na misku, na momentík ke mně do postele ale jakmile se vetřelec začal projevovat, okamžitě zase zmizel. Švagr odjížděl v domnění, že snad žádný černý kocourek neexistuje, protože ho ani nezahlédl.
Když jsem se vrátila z nádraží Čert kontroloval škvírou mezi dveřmi kdože to zase přišel. Když se ujistil, že žádný cizinec do jeho království nezavítal začal kolem mne tančit indiánský tanec vítězství. Motal se mi pod nohama, vyplazoval svůj růžový jazýček a dělal oblíbené éé ééé, jakoby se smál. Při každé příležitosti se mi stočil do klína a spokojeně předl.
Pak jsem pochopila, že je šťastný jak vyzrál na vetřelce. Dosud jakmile se v jeho životě objevil někdo neznámý, strčil ho do nějaké bedny a kamsi vezl, vyndal ho v cizím prostředí a za chvíli zase vezl někam do cizího.Tentokrát se rozhodl, že se nenechá nachytat a přestěhovat do ciziny a teď je šťastný jak šikovně zařídil, že ho nikdo neviděl a neodvezl.
Prostě Čert je šikula a umí vyzrát i na velkého chlapa. Švagrovi budu muset poslat fotku.
Kočičí povahy se mění…Štěpánka se teď všem hostům předvede, ukáže královskou chůzi, zkontroluje jestli někomu nepáchnou nohy a pak se roztáhne přes celou postel:“tady bydlím já!!!“ Čertíka ještě nikdo neviděl, jen jednou kamarádka co chodí nejčastěji zahlídla černý zadek jak mizí za gaučem.
Tento stav trvá již dva roky. Zvládli jsme to, jen mám na koho svádět že mi přibylo šedin…“))
Chtěla jsem milovníkům koček předat pár zkušeností, než své kočce přivedete spolubydlící, raději to s ní řádně prokonzultujte…není kočka jako kočka

Žádné komentáře