Decoupage a ostatní

bižu materiál

 

bižu materiál

 

materiál na bižu

 

 

e-shop,nápady,techniky

 

 

E- obchod

 

 

Internetový krámek pro kreativnítvoření

 

Výtvarné potřeby Kajka

 

DecuArt - australské papíry pro výtvarnou činnost

 

Vytvoř si svůj vlastní sen. Návody a popisy technik

 

 

Dílna a obchod výtvarné činnosti

 

 

Nechcete se v dnešním světě zbláznit? Začněte tvořit

 

vše pro tvoření

 

Nápady k tvoření

 

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ

RSS

Čertík a Štěpánka-sbližování

A už je líp...

Miminko už není miminko, pořádně vyrostl, pěkně se otrkal a Štěpánka si na něj zvykla. Žádné velké důvěrnosti mezi sebou nepěstují, nespí vedle sebe, ale hrají si spolu. Hrají to je v lidském slova smyslu špatný výklad, číhají na sebe za všemi možnými rohy, bafají na sebe, kradou si hračky a vyjídají si vzájemně misky. Řádí po celém bytě. V noci si pořídili závodiště v ložnici, skákali přese mne, tahali se o peřinu, prostě dělali hrozný binec, jen dávali pozor aby na mne nešlápli. Musela jsem je oba vyhnat, pak se teprve uklidnili a přišli spořádaně spinkat.

Zanedlouho jsme prošli obdobím, které by se dalo nazvat "ignorace". Štěpánka se zřejmě rozhodla, že tu bude sama. Přestaly honičky, Čert mohl kam chtěl, nikdo ho nevyháněl ani po něm nemával tlapkou. Když byla u mne a přišel kocour, prostě se sebrala a šla pryč. V noci se mimi rozvalil u mne v posteli a Štěpánka odešla spát jinam, když přišel k její misce sebrala se a šla pryč. Dostali květináč s trávou, Čert seděl na jedné straně a upřeně se díval na Štěpánku, ta se k němu otočila zády a koukala do zdi. Malý si s ní chtěl hrát, lehal si před ní na záda, natahoval k ní packy a ona nic, prostě odešla. Chodil za ní jako stín, vyskočila na okno, on za ní.Přestala koukat ven, otočila se k němu zády a koukala na druhou stranu. Když si v pokojíku začal hrát a provokoval ji ke hře, přišla za mnou a lehla si mi pod nohy. Ale k mé osobě začala být mazlivější, dokonce chtěla vzít na klín!

Asi po 3 dnech nastala další změna, opět vypuklo honění a bafání, Štěpánka začala Čertíka očichávat, když si před ní lehne překročí ho, ale sahat na sebe od něj zatím nenechá. Strpí aby si lehl vedle mne když se mi ona povaluje na břiše.
Jedna pikantnost. Kdysi jsem měla kocourka u kterého jsem poznala co obnáší výraz "slintat blahem". Nešlo vzít ho na klín bez pleny na ruce. Štěpánka blahem přede tak, až se zalyká. A Čertík ten blahem prdí, potichu, ale nahlas smrdí. Aspoň je cítit, že je spokojený.
A zase budou změny...

Poslední komentáře
15.06.2007 18:36:58: Pobrečela jsem si,zasmála se.Mám ráda maniaky,kteří milují zvížátka.A tak si tady brečím - chvíli do...