Decoupage a ostatní

bižu materiál

 

bižu materiál

 

materiál na bižu

 

 

e-shop,nápady,techniky

 

 

E- obchod

 

 

Internetový krámek pro kreativnítvoření

 

Výtvarné potřeby Kajka

 

DecuArt - australské papíry pro výtvarnou činnost

 

Vytvoř si svůj vlastní sen. Návody a popisy technik

 

 

Dílna a obchod výtvarné činnosti

 

 

Nechcete se v dnešním světě zbláznit? Začněte tvořit

 

vše pro tvoření

 

Nápady k tvoření

 

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ

RSS

Dušinka

Dušinka a Čertík

Jsou to obě moje chlupatý zlatíčka, to jsem nečekala, že seznamování a zvykání si na sebe proběhne tak dobře a rychle. Ještě nespí v objetí, ale myslím, že zanedlouho se k tomu dopracují. 

Čertíček je úplně zlatý a s Dušinkou se vrací do koťátkových let, honí se spolu, učí jí hrát si tak jak si hrál se Štěpánkou...vleze na koš v chodbě a strká tlapku do škvíry u pantů dveří do koupelny a Dušinka mu jí má chytat. Už se to naučila ke kocourkově spokojenosti. 

Je nesmírně čistotná, už ví, že nesmí na stůl v kuchyni, že se neskáče na kuchyňskou linku, ale čeká se dole, na to co dostane od paničky, učí se, že nesmí na kytičky na balkoně a už chápe, že když řeknu přísně "to nesmíš", že provádí něco co se nedělá.
A je mooooc zvědavá, leze do špajzíku, kontroluje šuplíky a co je
kde za nábytkem, pomáhala mi odmrazovat lednici. Miluje televizi a můj klín u PC a chování a hlazení a chválení a nádherně, spokojeně přede a vrní. 

Čertíček jí taky učí chodit na škrabadlo, začal drápat a sledoval, jestli mimi kouká a ta to šla dělat honem taky.
Přinesla jsem konzervu a kapsičku pro koťata, protože Dušinka nějak zápolila s granulemi. Dala se do masíčka  s velikánskou chutí. Čertíček chtěl taky, protože kapsičky miluje a tak jedli oba najednou z jedné misky. Ale Dušinka by jedla pořád a všechno, klidně mi sblajzla kus vánočky co jsem měla k snídani a myslím, že by jedla pořád a cokoli, ale pořádek...tedy alespoň nějaké zdání pořádku ... se musí zachovat, no občas to jde těžko.

Prostě kočičky jsou nádherní a báječní přátelé a společníci pro všechny lidičky, kteří společnost postrádají.

Poslední komentáře
02.12.2008 16:48: Tak jsem dočetla až do konce, slzy mi taky vyhrkly, protože nám kocourek umřel na to samý - močový kameny. 2 x mu to doktorka čistila, pak byl i na operaci a měsíc na to umřel, ach jo.

Na těžkou nevyléčitelnou nemoc odešla Dušinka 10.3.2008 do kočičího nebe. Je mi moc líto, že jsem nedokázala udělat zázrak a vrátit ji do života. Byla to něžná, hodná, trpělivá kočička, do poslední chvíle ležela u mne na na klíně :-( pak odešla usnout navždy.

Žádné komentáře