Decoupage a ostatní

bižu materiál

 

bižu materiál

 

materiál na bižu

 

 

e-shop,nápady,techniky

 

 

E- obchod

 

 

Internetový krámek pro kreativnítvoření

 

Výtvarné potřeby Kajka

 

DecuArt - australské papíry pro výtvarnou činnost

 

Vytvoř si svůj vlastní sen. Návody a popisy technik

 

 

Dílna a obchod výtvarné činnosti

 

 

Nechcete se v dnešním světě zbláznit? Začněte tvořit

 

vše pro tvoření

 

Nápady k tvoření

 

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ

RSS

Štěpánka

Štěpánka je nemocná

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stane se,že i váš chlupatý kamarád může onemocnět. To potkalo i Štěpánku. Zánět močových cest a písek v močových trubicích. Protože léčba antibiotky a prostředky usnadňující čůrání byla neúčinná, jediné možné řešení byla operace.

Pan doktor mě upozornil, že výsledek je nejistý, po revizi na operačním stole se rozhodnou, zda další zákrok dá naději na vyléčení.. Musela jsem to riskovat, čekání bylo dlouhé, ale čím bylo delší tím víc mi svítala naděje, že je šance a lékaři ji využívají.

Teď už je snad vyhráno, Štěpánka po týdnu začala jíst, už jí nemusím dávat po hodině vodu s hroznovým cukrem, ale pije sama a věřím, že jen vyndat stehy a bude holka jako sluníčko.

Napřed jsem chtěla popsat jak nemoc začíná, jak se pozná a co potom atd., atd...prostě se vypovídat ze stresu. Ono ještě pořád není považováno za moc vhodné hovořit o nemocech ani svých, ani našich blízkých, stále jakoby to bylo tabu, protože takové řeči jsou  přece nevhodné.

Přesto, kdyby někdo potřeboval poradit jak se nemoc pozná, co dělat v době nemoci nebo po operaci abychom kočičce pomohli, jak se může chovat další chlupatý kamarád a co udělat aby se s nemocným spolubydlícím smířil stačí napsal na můj email a ráda odpovím. Vím, jak jsem lovila na netu někoho s kým bych se mohla poradit.

Průběžné fotografie jsou v: Kočky na fotografii - moje kočky domácí

Přeji všem krásné dny, ať se vám nemoci vyhnou velikánským obloukem a užíváte si jen radosti!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Dostavily se další komplikace a přes veškerou její i naší snahu vrátit jí zdraví dne 18.10.odešla do kočičího nebe nejněžnější kočička jakou jsem poznala, naše Štěpánka.

Jen málokdy se srdce smiřuje s tím, co rozum chápe.

 Henry Bordeaux

Žádné komentáře