Decoupage a ostatní

bižu materiál

 

bižu materiál

 

materiál na bižu

 

 

e-shop,nápady,techniky

 

 

E- obchod

 

 

Internetový krámek pro kreativnítvoření

 

Výtvarné potřeby Kajka

 

DecuArt - australské papíry pro výtvarnou činnost

 

Vytvoř si svůj vlastní sen. Návody a popisy technik

 

 

Dílna a obchod výtvarné činnosti

 

 

Nechcete se v dnešním světě zbláznit? Začněte tvořit

 

vše pro tvoření

 

Nápady k tvoření

 

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ

RSS

Zlý pes

Byl jednou jeden naprosto normální pejsek - nebyl ani zlý, ani bojácný. Jednou zabloudil na nedaleké výstaviště s různými atrakcemi a ocitl se v zrcadlovém bludišti.

Malý pejsek se rozhlédl - a spatřil stovky jiných psů, kteří ho upřeně pozorovali. Vyděsil se, že je v takovém obklíčení a začal štěkat a cenit zuby. Ke své hrůze zjistil, že každý z té stovky psů se zachoval naprosto stejně. A tak stál ten malý obyčejný pejsek uprostřed nepřátelské armády cizích a hrozivě vypadajících tvorů. Rozštěkal se o to zuřivěji a vyl ještě zběsileji. Rozhodl se, že ty ostatní psy pokouše. Sotva se k nim přiblížil, tak na něj také vrčeli a snažili se do něj zarýt tesáky.

Tak by to bylo pokračovalo snad celou noc, kdyby se pán toho malého pejska nevydal svého svěřence hledat. A pejsek - jakmile zahlédl pána a zaslechl povědomé volání - začal vrtět ocáskem a poskakovat radostí.

A co se nestalo - všichni ti ostatní psi se najednou chovali úplně stejně! A tak se ten malý pejsek vracel domů s myšlenkou, že ten velký, širý svět možná není zase až tak hrůzný, jak si z počátku myslil.

převyprávěno podle indického lidového příběhu