Decoupage a ostatní

bižu materiál

 

bižu materiál

 

materiál na bižu

 

 

e-shop,nápady,techniky

 

 

E- obchod

 

 

Internetový krámek pro kreativnítvoření

 

Výtvarné potřeby Kajka

 

DecuArt - australské papíry pro výtvarnou činnost

 

Vytvoř si svůj vlastní sen. Návody a popisy technik

 

 

Dílna a obchod výtvarné činnosti

 

 

Nechcete se v dnešním světě zbláznit? Začněte tvořit

 

vše pro tvoření

 

Nápady k tvoření

 

SVĚT RUČNÍCH PRACÍ

RSS

Strom

 

 

 

„Občas se zastav, otoč se, abys viděla odkud jdeš, kdybys někdy hledala cestu zpátky“ byla rada mého táty když jsme se toulali po  lesích.

 

Otočila jsem se a v místě, které jsem minula a prošla jím už vícekrát, jsem uviděla Strom. Byly tam dva , větve zapletené do sebe a hlídaly rybník už dlouhou řadu let.  Nebyla jsem jistě sama kdo je ani nevnímal.

Vracela jsem se k němu každý měsíc a dělala si fotky jak vypadá rok stromu.

V dubnu měly žáby v rybníce svatební den, byly všude kam ses podíval, na cestě ses jim musel vyhýbat a  pořád hopsaly další a další z lesa na rej plození. Tolik žab jsem v životě pohromadě neviděla.

V květnu mě přivítalo hladivé sluníčko a ticho a klid. Stromům se rozvíjely červené lístky, byly něžně růžové, jemné jak krajkoví, kolem ticho, klid, jen ta krása. Byl to nezapomenutelný pocit vnímání, obdivu, souznění, pokory a úcty k přírodě, která tu krásu vytvořila. Byl to jeden z mých nejsilnějších a nejkrásnějších zážitků v životě.

Fotky jsem si rozvěsila v pokojíku a stále z nich  vyzařuje ten klid a něha, je to úžasné místo k odpočinku. Nejsem sama, kdo se tu cítí příjemně.

Za týden byla na zámku akce na kterou jsem se šla podívat a nemohla jsem vynechat návštěvu rybníku. Vichřice, která v týdnu prošla krajem, vyvrátila strom, který jsem si zamilovala.Bylo mi smutno ale jsou události, které nelze vrátit ani jim nejde zabránit. Zůstala mi vzpomínka na nádherný okamžik.

    

 

Posledni komentare
01.05.2007 22:00:31: Ahoj, vím jak ti bylo, jsem ze Šumavy a po orkánu mi srdce krvácelo a ty jizvy co jsou v lesích ješt...
30.04.2007 14:55:06: Moc pěkný článek i strom.